Cэзпарксервис / Медиа / Новости

Медиа

Новости

21.03.2016 О. Боярин: "В Україні бізнес та суспільство чомусь працюють на владу. Питання: на кого працює влада?"

Бізнес Закарпаття пропонує вашій увазі експертну думку щодо проблем бізнес-спільноти в сучасній Україні. Свою думку з цього приводу під час Українського форуму бізнесу висловив Олег Боярин, Голова Наглядової ради ПрАТ "Єврокар", голова Федерації роботодавців автомобільної галузі України.

04.03.2016 На заводі Єврокар стартувало виробництво повноприводної Škoda SuperB B8 (фоторепортаж)

4 березня на території заводу "Єврокар" в селі Соломоново Ужгородського району відбувся урочистий захід, присвячений запуску виробництва нової Škoda SuperB B8 у версії 4х4 та Škoda Octavia A7 із сучасним екологічно чистим дизельним двигуном Euro 5.

24.02.2016 "Ми підемо скрізь, де є рейки": цілком реальні перспективи закарпатської вузькоколійки

Фахівці Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка Лазаряна розробили, а зараз готові реалізувати масштабний інфраструктурний проект на Закарпатті.

19.02.2016 Індустріальний розвиток Закарпаття: бути чи не бути?

Про можливості та перспективи розвитку мережі індустріальних парків на Закарпатті розмірковує Паращинець Марина, заступник директора керуючої компанії «Сезпарксервіс».

12.02.2016 "Благими намірами вимощена дорога в пекло" - В. Панов про блокування російських вантажівок на Закарпатті

Володимир Панов, голова Обласного об’єднання роботодавців «Закарпаття», в коментарі Бізнес Закарпаття висловив власну думку щодо ситуації з блокуванням російських торгових вантажних автомобілів активістами в селі Нижні Ворота на Закарпатті.

11.02.2016 Сюзанна Сані: "Кластерна модель - запорука ефективного економічного розвитку Закарпаття"

Кластеризація економіки Закарпаття – найоптимальніший спосіб вивести економіку Закарпаття в лідери економічних перетворень в Україні. Таку думку в коментарі «Бізнес Закарпаття» висловила член правління ОООРЗ, експерт з кластерної економіки Сюзанна Сані.

04.02.2016 «Не личить слугам народу давати оцінку народу, якому вони мають служити» - В. Панов

На прохання ряду мас-медіа Володимир Панов, голова Обласного об’єднання організацій «Закарпаття», один із ідеологів «Закарпатського економічного експерименту», надав офіційний коментар щодо відхилення законопроекту «Про створення спеціальної економічної зони «Закарпаття», ініційованого народним депутатом України Мураєвим Є.В., та скандальних заяв народних депутатів Соболєва Є.В. та Тимошенко Ю.В. на засіданні комітету ВРУ з питань запобігання і протидії корупції.

01.02.2016 Звернення бізнес-спільноти Закарпаття до Президента України, Кабінету міністрів та Верховної Ради (текст)

Головним результатом першого закарпатського Форуму ініціатив, який відбувся 21 січня, стало подання звернення до керівництва держави щодо підтримки процесу економічних перетворень у Закарпатській області та внесення змін до законодавства.

21.01.2016 Підсумки першого Форуму ініціатив: зелене світло для Закарпатського економічного експерименту

21 січня на Закарпатті відбувся перший в області Форум ініціатив під назвою «Закарпатський економічний експеримент», який зібрав керівників близько 60 найпотужніших підприємств Закарпаття.

26.11.2015 ИЗМЕНЕНИЯ В ЗАКОНЕ «ОБ ИДУСТРИАЛНЫХ ПАРКАХ»: ХОТЬ МАЛЕНЬКИЙ, НО ШАГ ВПЕРЕД - В. ПАНОВ

24 ноября Верховный Совет Украины принял Закон Украины №2844. «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины по устранению регуляторных барьеров для развития сети индустриальных парков в Украине».