Cэзпарксервис / Медиа / Новости / 04.03.2016 На заводі Єврокар стартувало виробництво повноприводної ?koda SuperB B8 (фоторепортаж)

Медиа

04.03.2016 На заводі Єврокар стартувало виробництво повноприводної ?koda SuperB B8 (фоторепортаж)

4 березня на території заводу "Єврокар" в селі Соломоново Ужгородського району відбувся урочистий захід, присвячений запуску виробництва нової ?koda SuperB B8 у версії 4х4 та ?koda Octavia A7 із сучасним екологічно чистим дизельним двигуном Euro 5.

На церемонії запуску виробництва були присутні керівництво "Єврокару" , представники "Skoda Auto", а також Почесний консул Чеської республіки в Ужгороді Отто Ковчар.

"На Закарпатті існує велика кількість прихильників повноприводних автомобілів. Раніше повний привід в нас мала тільки "Октавія", зараз комплектацію 4х4 отримала й SuperB B8. А це набагато більш престижніше авто. В Європі, до прикладу, черги за цим автомобілем досягають і десяти місяців" - розповідає Генеральний директор ПрАТ "Єврокар" Ігор Царенко.

Слід додати, що на даному заході одним з лейтмотивів обговорення був пошук шляхів допомоги підприємствам рівня "Єврокару" для збільшення виробничих потужностей та виходу на новий виток розвитку.

Так, у своїй промові член наглядової ради ПрАТ "Єврокар" Володимир Панов звернув увагу на те, що бізнесу слід продовжувати згуртовану роботу для того, щоб домогтися від влади створення сприятливих умов для розвитку підприємств краю.
"Якщо нам вдасться добитися від влади економічного експерименту на території Закарпаття, то все буде рухатися, дуже швидко. Коли закарпатці звертаються до Кабміну, аби дозволи провести економічний експеримент, то на це майже не реагують. Попри те, що ніхто не просить нічого особливого, просто потрібно створити умови і економіка піде вперед", – зауважив Панов.

У своєму виступі Почесний консул Чеської республіки в Ужгороді Отто Ковчар наголосив на тому, що основу поступального розвитку будь-якої сучасної економіки складають спеціальні економічні зони, які на думку посла якісно змінили б сучасний стан справ в економіці Закарпатської області.

"Вони по-різному називаються: вільні, спеціальні, індустріальні парки тощо. Але їх мета одна, дати можливість таким суб'єктам господарювання як цей завод, нормально розвиватися" - зазначив він.