Cэзпарксервис / Медиа / Новости / 11.02.2020 Презентация проекта индустриального парка «Соломоново» на встрече с торговым советником Посольства Австрии

Медиа

11.02.2020 Презентация проекта индустриального парка «Соломоново» на встрече с торговым советником Посольства Австрии

10 лютого 2020 року компанію «Єврокар», офіційного виробника автомобілів марок VW Group в Україні, з офіційним візитом відвідала торговий радник Посольства Австрії Габріела Газельсбергер.

Участь у заході також взяли: Каппер Клаус – Project Development Consulting, Кожухалов Сергій – PKF hotelexperts, Котовські Галина – представник Австрійського торгового офісу, Марина Паращинець – заступник директора керуючої компанії індустріального парку ТОВ «Сезпарксервіс», Пересоляк Владислав та Карабиньош Олексій – консультанти Інституту державного управління та регіонального розвитку УЖНУ.

Делегацію гостей зустрічали Володимир Панов, член наглядової ради ПрАТ «Єврокар», голова Федерації роботодавців Закарпаття, та Ігор Царенко, генеральний директор ПрАТ «Єврокар».

Зустріч розпочали з презентації можливостей для локалізації виробництва автокомпонентів на Закарпатті - проекту індустріального парку «Соломоново». Володимир Панов, запевнив: «Наш індустріальний парк - це один з найбільш перспективних промислових майданчиків в Україні, де на сьогодні створені всі можливості для інвестування та розміщення промислових підприємств».

Також гостей ознайомили з можливостями автомобільного кластеру на Закарпатті, який на сьогодні представлений всесвітньо відомими виробниками у галузі автомобільної та електронної промисловості, які у свій час обрали регіон для інвестування.

У ході зустрічі відбулось спільне обговорення потенціалу подальшого розвитку автомобільної індустрії на Закарпатті та питань міжнародного співробітництва.

Продовжили зустріч екскурсією виробничими потужностями автомобільного заводу «Єврокар». Генеральний директор Ігор Царенко ознайомив гостей з історією створення заводу та можливостями розвитку повномасштабного виробництва автомобілів.

Торговий радник Посольства Австрії в Україні зазначила:«Я вражена перспективами промислового кластеру на Закарпатті. Впевнена наша зустріч допоможе знайти точки дотику, де ми б могли співпрацювати.». Пані Габріела Газельсбергер запевнила, що сприятиме налагодженню партнерських зв’язків із зацікавленими суб’єктами господарювання Австрії та поглибленню співпраці з австрійським бізнесом.