Cэзпарксервис / Медиа / Новости / 12.02.2016 "Благими намірами вимощена дорога в пекло" - В. Панов про блокування російських вантажівок на Закарпатті

Медиа

12.02.2016 "Благими намірами вимощена дорога в пекло" - В. Панов про блокування російських вантажівок на Закарпатті

Володимир Панов, голова Обласного об’єднання роботодавців «Закарпаття», в коментарі Бізнес Закарпаття висловив власну думку щодо ситуації з блокуванням російських торгових вантажних автомобілів активістами в селі Нижні Ворота на Закарпатті.

«Ці дії наносять великий удар по інвестиційному середовищу як України, так і Закарпаття. Ніколи інвестор не прийде в країну, де правила дорожнього руху визначає не держава, а група людей, яка не має на це повноважень.
Що має зробити влада? Зустрітися з активістами (тими людьми, які хотіли допомогти Україні) та пояснити їм, що їх дії наносять невелику шкоду окремим компаніям Росії і велику шкоду інвестиційній репутації України.
Перекриття доріг стане зручним інформаційним приводом для Росії, заявляти на весь світ, що в Україні анархія і влада не може забезпечити порядку на своїй території.
Чи дисонує це з заявою Геннадія Москаля? Так як я зрозумів, він закликає Кабінет Міністрів України врегулювати цю проблему на законодавчому рівні. Жодних дисонансів.»