Cэзпарксервис / Медиа / Новости / 04.08.2020 Экономичные бензиновые автомобили - рейтинг на основе исследований

Медиа

04.08.2020 Экономичные бензиновые автомобили - рейтинг на основе исследований

Bajaj Qute Очень необычным средством передвижения называют маленький легковой автомобиль, который по размерам едва превышает коляску мотоцикла. Конечно, подобное нововведение редко встретишь в Украине, а спецзаказу может стоить очень дорого. Зато параметры машины производства Индии просто поражают - всего 100 км пути она расходует менее 3 литра бензина для мотора в 13 л. С. Более того, это полноценная четырехдверный машина, в которую легко поместится несколько человек. На сайте официального производителя заявлено цену в 100 000 гривен, поэтому тратиться на желаемое авто может каждый - вопрос только в доставке.

Smart ForTwo Еще одно необычное решение - иномарка для людей, которые не боятся экспериментировать. Экономичный бензиновый автомобиль стоит значительно дороже предыдущего варианта - около 330 000 гривен, однако уровень безопасности куда выше. Потребляет мало горючего - объем около 4 литров расходуется на каждые 100 км пути.

Бензиновий двигун в 90 кінських сил розвиває досить пристойну швидкість у порівнянні з іншими автомобілями такого класу, особливо по рівних міських дорогах. Варто пам’ятати, що подібного роду мікрокари не призначені для сільської місцевості або поганих автострад, тому що практично миттєво виходять з ладу.

Kia Picanto Якщо все ж хочеться повнорозмірний або середній хетчбек-клас відомої марки, то ця машина – еталон рекомендацій. Великий економічний автомобіль в базовій версії коштує трохи дорожче за попередній варіант, зате показники і технічні характеристики краще, якщо порівнювати з іншими: силовий агрегат об’ємом 1,2 л; потужність двигуна – 61 к. с.; витрати – 5 літрів в змішаному режимі, 7 літрів – в місті. Мінімальна ціна становить 200 тисяч гривень, проте можна спробувати знайти дешевше на вторинних авторинках, тому що модель досить популярна серед населення. Значить, неважко буде знайти запчастини або провести техобслуговування в будь-який автомайстерні.

Ford Fiesta Неймовірно популярна модель з малим споживанням пального, з гарним, лаконічним дизайном. Прекрасно підходить як для міста, так і для заміських доріг. Споживає всього 3,7 літра пального – показник на рівні мінікарів з перших рядків нашого рейтингу. Це дійсно краще рішення для тих, хто хоче заощадити значну кількість коштів. Машина, що економно споживає бензин, – цілком реальне і розумне рішення. Не випадково європейські власники при покупці в першу чергу дивляться на витрати пального