Cэзпарксервис / Медиа / Новости / 22.04.2021 Skoda Fabia появилась на первых официальных эскизам

Медиа

22.04.2021 Skoda Fabia появилась на первых официальных эскизам

Компактный хэтчбек Skoda Fabia готовится к дебюту и производитель опубликовал первые эскизы модели.

Далі мовою оригіналу

Група Volkswagen перебуває в епосі оновлень суперміні, оскільки до нещодавно оновлених Ibiza та Polo незабаром приєднається Fabia. Проте якщо моделі SEAT та VW отримали «рестайлінг» свого покоління, Skoda готується представити абсолютно новий автомобіль, який нарешті перейде на платформу MQB-A0.

Отже в рамках підготовки до світової прем’єри, запланованої на травень, вийшли нові тізери Fabia четвертого покоління.

Як зазвичай з дизайнерськими ескізами, не варто чекати, що серійна версія виглядатиме абсолютно ідентичною. Раніше «Шкода» вже публікувала офіційні зображення камуфльованих прототипів справжньої Fabia Mk4, без великих коліс та надмірних дизайнерських ліній.

Цифрові ескізи позбавлені дверних ручок і дзеркал, щоб створити більш чистий бічний профіль, і хоча захопливий зовнішній вигляд виглядає чудово, це не вказує на виробничу модель.

Раніше також були оприлюднені ескізи повністю світлодіодних ліхтарів спереду і ззаду, причому останні тепер ширші, ніж раніше, розширюючись на двері багажника, щоб повторити «фейсліфтинг» VW Polo. Ширші задні ліхтарі були необхідні, враховуючи стрибок росту Fabia, оскільки новий суперміні фактично досягнув розмірами Golf Mk4.

Нагадаємо, «Фабіа» буде довжиною 4 107 мм і шириною 1780 мм, що на 111 мм і 48 мм більше порівняно з моделлю попереднього покоління, відповідно. Об’єм багажника зростає на 50 літрів до 380 літрів, а новий універсал Fabia, підтверджений на 2023 рік, має ще більший вантажний відсік. Колісна база була збільшена майже на 100 мм, тому очікуйте набагато більше місця для ніг пасажирів, які сидять ззаду.

Skoda зуміла зменшити коефіцієнт опору з 0,32 до 0,28, щоб покращити економію палива, частково досягнувши цього встановленням активного нижнього повітрозабірника, оскільки затвор радіатора автоматично регулюється.

Дорослий зовнішній вигляд відобразиться й під капотом, куди бренд із Млада Болеслава повертає чотирициліндровий двигун, зокрема турбирований 1,5-літровий потужністю 150 к.с. та 250 Нм, що пропонується у конфігурації лише із DSG.

Після офіційного презентації наступного місяця оновлена Skoda Fabia надійде в продаж у Європі в другій половині 2021 року. Нинішня генерація Fabia Combi буде мирно співіснувати поряд із новим хетчем до прибуття універсала наступного покоління на початку 2023 року .