Новини

15.02.2019 Skoda представила перші фото нового чеського електромобіля

На Женевському автосалоні Skoda продемонструє свій погляд на майбутнє електромобілів

13.02.2019 Відродження вільних економічних зон та покращення умов зовнішньої торгівлі серед пріоритетів роботодавців

Об’єднання організацій роботодавців «Закарпаття» ініціювало включення до пріоритетів діяльності Спільного представницького органу зі сторони роботодавців на національному рівні на 2019 рік питання щодо відродження та реанімування законів про спеціальні економічні зони та спеціальні режими інвестиційної діяльності у відповідності до діючого законодавства України.

Індустріальний парк "Соломоново" – перший в Україні масштабний проект із створення високотехнологічного майданчика автопромислового виробництва – аналог кращих світових взірців.

Керуюча компанія "Сезпарксервіс" (група компаній "Атолл Холдінг") ставить собі за мету сформувати найбільший промисловий кластер в Україні, залучити виробництво всесвітньо відомих корпорацій, створити понад 10 000 робочих місць, підвищити локалізацію вироблених на території парку автомобілів до рівня виробництва "зроблено в Україні", створити плацдарм для технологічних інновацій.

Проект реалізовується у найзахіднішому регіоні України – Закарпатті, який володіє величезним інвестиційним потенціалом, межуючи з 4-ма країнами-членами Європейського Союзу. У межах доби забезпечений доступ до найбільших центрів Центральної і Східної Європи та споживчого ринку до 150 млн.чол. Переваги роботи на Закарпатті оцінили такі відомі корпорації, як Škoda, Jabil, Flex, Yazaki Corporation, Forschner, Groclin Group та інші.

Індустріальний парк "Соломоново" зареєстрований в Державному реєстрі індустріальних парків України, і як один з найбільш перспективних промислових інвестиційних майданчиків, має ряд преференцій та державні гарантії, закріплені на законодавчому рівні.

Індустріальний парк "Соломоново" нові можливості для інвестування в Україні.