Новини

14.05.2021 Скоро прем'єра. Оновлені BMW X3 і iX3 2022 року розсекретили в Китаї

Кросовери BMW X3 і iX3 незабаром з’являться на китайському ринку, автомобілі можна вже побачити в документах Міністерства промисловості та інформаційних технологій країни.

14.05.2021 Найдешевший кросовер Skoda виходить на ринок (Фото)

Представлений в березні цього року кросовер Skoda Kushaq отримав цікавий дизайн, багате і сучасне оснащення, а також дуже низьку ціну, ставши найдешевшим кросовером Skoda. При ціні 16 000 доларів Skoda Kushaq повинен зробити справжній фурор.

13.05.2021 Виробництво автотранспорту в Україні зросло в 16 разів

Таке значне зростання пояснюється низькою порівняльною базою – торік через жорсткі карантинні обмеження виробництво було майже зупинене.

Індустріальний парк "Соломоново" – перший в Україні масштабний проект із створення високотехнологічного майданчика автопромислового виробництва – аналог кращих світових взірців.

Керуюча компанія "Сезпарксервіс" (група компаній "Атолл Холдінг") ставить собі за мету сформувати найбільший промисловий кластер в Україні, залучити виробництво всесвітньо відомих корпорацій, створити понад 10 000 робочих місць, підвищити локалізацію вироблених на території парку автомобілів до рівня виробництва "зроблено в Україні", створити плацдарм для технологічних інновацій.

Проект реалізовується у найзахіднішому регіоні України – Закарпатті, який володіє величезним інвестиційним потенціалом, межуючи з 4-ма країнами-членами Європейського Союзу. У межах доби забезпечений доступ до найбільших центрів Центральної і Східної Європи та споживчого ринку до 150 млн.чол. Переваги роботи на Закарпатті оцінили такі відомі корпорації, як ?koda, Jabil, Flex, Yazaki Corporation, Forschner, Groclin Group та інші.

Індустріальний парк "Соломоново" зареєстрований в Державному реєстрі індустріальних парків України, і як один з найбільш перспективних промислових інвестиційних майданчиків, має ряд преференцій та державні гарантії, закріплені на законодавчому рівні.

Індустріальний парк "Соломоново" нові можливості для інвестування в Україні.