Новини

7.11.2018 Fitch прогнозує падіння української гривні до 32 за долар

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings прогнозує девальвацію гривні до долара США в 2019 році до 30,7 грн / дол. Про це йдеться в повідомленні на сайті Fitch .

6.11.2019 В Україні зростає попит на б/у авто: топ-5 найпопулярніших марок

У жовтні 2018 року в порівнянні з жовтнем 2017 року продажі вживаних автомобілів в Україні підвищилися в 2,2 рази до 11,8 тис. одиниць. Про це йдеться в повідомленні асоціації “Укравтопром”.

5.11.2018 Україна покращила позиції в Doing Business-2019

Україна посіла 71 місце серед 190 країн світу у рейтингу легкості ведення бізнесу - Doing Business. Про це йдеться у доповіді Світового банку .

Індустріальний парк "Соломоново" – перший в Україні масштабний проект із створення високотехнологічного майданчика автопромислового виробництва – аналог кращих світових взірців.

Керуюча компанія "Сезпарксервіс" (група компаній "Атолл Холдінг") ставить собі за мету сформувати найбільший промисловий кластер в Україні, залучити виробництво всесвітньо відомих корпорацій, створити понад 10 000 робочих місць, підвищити локалізацію вироблених на території парку автомобілів до рівня виробництва "зроблено в Україні", створити плацдарм для технологічних інновацій.

Проект реалізовується у найзахіднішому регіоні України – Закарпатті, який володіє величезним інвестиційним потенціалом, межуючи з 4-ма країнами-членами Європейського Союзу. У межах доби забезпечений доступ до найбільших центрів Центральної і Східної Європи та споживчого ринку до 150 млн.чол. Переваги роботи на Закарпатті оцінили такі відомі корпорації, як Škoda, Jabil, Flex, Yazaki Corporation, Forschner, Groclin Group та інші.

Індустріальний парк "Соломоново" зареєстрований в Державному реєстрі індустріальних парків України, і як один з найбільш перспективних промислових інвестиційних майданчиків, має ряд преференцій та державні гарантії, закріплені на законодавчому рівні.

Індустріальний парк "Соломоново" нові можливості для інвестування в Україні.