Новини

21.03.2019 Tesla зробить свої електрокари швидшими

Американський виробник електромобілів Tesla випускає оновлення прошивки, яке, як зазначили в компанії, збільшить вихідну потужність всіх автомобілів Model 3 – фактично зробить їх швидшими, тільки попрацювавши з програмним забезпеченням.

19.03.2019 BMW і Daimler будуть спільно розробляти платформи для електромобілів

Великі німецькі автовиробники BMW і Daimler ведуть переговори про спільну розробку платформ для майбутніх електромобілів, що дозволить заощадити $8 млрд протягом наступних років кожної з компаній.

19.03.2019 Toyota інвестує у п'ять заводів у США

Toyota Motor Corp заявила минулого тижня, що інвестує 749 мільйонів доларів в п’ять заводів в США і додасть 586 робочих місць з метою збільшити обсяги виробництва двигунів і додати нові гібридні моделі в свою лінійку.

Індустріальний парк "Соломоново" – перший в Україні масштабний проект із створення високотехнологічного майданчика автопромислового виробництва – аналог кращих світових взірців.

Керуюча компанія "Сезпарксервіс" (група компаній "Атолл Холдінг") ставить собі за мету сформувати найбільший промисловий кластер в Україні, залучити виробництво всесвітньо відомих корпорацій, створити понад 10 000 робочих місць, підвищити локалізацію вироблених на території парку автомобілів до рівня виробництва "зроблено в Україні", створити плацдарм для технологічних інновацій.

Проект реалізовується у найзахіднішому регіоні України – Закарпатті, який володіє величезним інвестиційним потенціалом, межуючи з 4-ма країнами-членами Європейського Союзу. У межах доби забезпечений доступ до найбільших центрів Центральної і Східної Європи та споживчого ринку до 150 млн.чол. Переваги роботи на Закарпатті оцінили такі відомі корпорації, як Škoda, Jabil, Flex, Yazaki Corporation, Forschner, Groclin Group та інші.

Індустріальний парк "Соломоново" зареєстрований в Державному реєстрі індустріальних парків України, і як один з найбільш перспективних промислових інвестиційних майданчиків, має ряд преференцій та державні гарантії, закріплені на законодавчому рівні.

Індустріальний парк "Соломоново" нові можливості для інвестування в Україні.