Cезпарксервіс / Медіа / Новини

Новини

8.09.2017 Україна очолила рейтинг найбільш привабливих країн для вивчення умов інвестування

Україна є однією з найбільш привабливих країн для вивчення потенційних інвестицій серед менеджерів фондів, що інвестують в країни регіону EMEA (країни Європи, Близького Сходу і Африки). Про це повідомило видання Institutional Investor ", передає Економічна правда .

5.07.2017 Іноземні інвестори відзначають покращення інвестклімату України - EBA

За підсумками першого півріччя 54% інвесторів незадоволені бізнес-кліматом в Україні. Цей показник покращився в порівнянні з кінцем минулого року, коли частка незадоволених становила 67%. Про це свідчать результати дослідження Європейської бізнес асоціації (EBA).

28.06.2017 Топ 10 причин інвестувати в Закарпатті (Інфографіка)

Закарпаття - за всіма параметрами унікальний регіон. Економічно вигідне географічне положення, багатонаціональне населення, природні умови "курортного" типу - все це загальнознані відомості про особливість Закарпатської області.

22.06.2017 КМЕФ 2017: нова економічна реальність та виклики для України

Нові виклики для України, які несуть тектонічні зміни у світовій економіці та політиці, стануть головним фокусом четвертого Київського міжнародного економічного форуму.

15.06.2017 Іноземні інвестиції в Україну

У нещодавньому звіті Державна служба статистики оприлюднила дані щодо іноземних інвестицій в Україні.

14.06.2017 Українському бізнесу обіцяють повернути податкові переплати

Державна фіскальна служба розробляє механізм, який дозволить повернути бізнесу переплати з податку на прибуток за попередні періоди.

04.04.2017 Україна зацікавлена в розвитку автомобілебудування

Україна зацікавлена в розвитку автомобілебудування на своїй території, в побудові нових виробничих потужностей і готова максимально сприяти залученню інвестицій в цю галузь, сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ході зустрічі з головою Правління автомобільного гіганта Skoda Auto Бернхардом Майєром.

15.03.2017 Уряд підтримав пакет законопроектів про поліпшення інвестиційного клімату в Україні

Мінекономрозвитку та Офіс ефективного регулювання розробили пакет з чотирьох законопроектів, який сприятиме спрощенню умов ведення бізнесу та поліпшенню інвестиційного клімату України. Ухвалення цього законопроекту дозволить Україні в 2018 році увійти до ТОП-40 рейтингу легкості ведення бізнесу (Doing Business 2018).

10.03.2017 «Єврокар» запустив виробництво найбільш довгоочікуваної моделі SKODA - ŠKODA Kodiaq

9 березня на заводі «Єврокар» офіційно запустили виробництво нового SUV моделі Skoda Kodiaq.

02.12.2016 Без індустріальних парків Україна перетвориться на сировинний придаток - думка

Україні давно пора робити ставку на створення та розвиток індустріальних парків. Таку думку висловив народний депутат України Віктор Галасюк під час міжнародній торгово-промислової конференції "Зона вільної торгівлі: можливості та виклики для України та партнерів"