Cезпарксервіс / Медіа / Новини

Новини

30.07.2021 «Письма счастья» переходят в е-формат

Патрульная полиция Украины начинает электронное взаимодействие с Государственной исполнительной службой, в рамках которого патрульные первые среди государственных органов начнут отправлять для принудительного исполнения исполнительные документы в сфере автофиксации, выданные в форме е-документа.

30.07.2021 «Листи щастя» переходять в е-формат

Патрульна поліція України розпочинає електронну взаємодію з Державною виконавчою службою, у рамках якої патрульні перші серед держорганів почнуть надсилати для примусового виконання виконавчі документи у сфері автофіксації, видані у формі е-документа.

27.07.2021 Платная дорога через Житомир получила будущую цену проезда

В Украине планируют построить шесть платных дорог, хотя еще год назад от этой идеи отказывались.

27.07.2021 Платна дорога через Житомир отримала майбутню ціну проїзду

В Україні планують побудувати шість платних доріг, хоча ще рік тому від цієї ідеї відмовлялися.

26.07.2021 У МВС розповіли про додаткові камери відеофіксації порушень ПДР

В Україні збираються збільшити кількість камер відеофіксації порушень правил дорожнього руху.

23.07.2021 Хто і як хоче повернути техогляд автомобілів

Про те, що автомобілістів незабаром чекає повернення техосомотра, ми вже не раз розповідали. Крім цього, у порядок проведення обов'язкового технічного контролю пропонується внести зміни, які торкнуться й ОСАГО, і ГБО, і "євроблях".

22.07.2021 Електрокросовер Skoda отримав "кришталеве обличчя"

Чеська компанія Skoda підготувала для свого електричного кросовера Enyaq iV оригінальну опцію – "кришталеве" облицювання передньої панелі кузова Crystal Face. Вона буде доступна для покупців топової версії Enyaq iV 80, повідомляє Обозреватель .

21.07.2021 Українцям запропонують заробляти знімаючи порушення ПДР

На сайті Верховної Ради з’явився законопроєкт про посилення ролі суспільства в заходах контролю за безпекою дорожнього руху. Документ передбачає можливість фіксації порушень ПДР учасниками дорожнього руху за допомогою технічних засобів.

20.07.2021 Mercedes-Benz повністю перейде на електромобілі

До кінця десятиліття німецький автомобільний гігант Mercedes-Benz може повністю відмовитися від машин з двигунами внутрішнього згоряння.

19.07.2021 В Україні можуть заборонити дизельні автомобілі: кого не торкнеться обмеження

Міністерство інфраструктури днями оприлюднило проєкт змін до Закону України «Про деякі питання ввезення на митну територію України та проведення першої державної реєстрації транспортних засобів», яким передбачається запровадити поетапну заборону ввезення та першої державної реєстрації в Україні автомобілів з двигунами внутрішнього згорання, у тому числі й вироблених в Україні.