Cезпарксервіс / Медіа / Новини

Новини

27.10.2017 Рейтинг регіонів України з найкращим бізнес-кліматом: Закарпаття - в топ-5 лідерів

Вінницька, Львівська, Рівненська, Тернопільська та Закарпатська області очолили рейтинг регіонального індексу ділового клімату. Про це йдеться у матеріалах Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.

20.10.2017 Україна очолила рейтинг найбільш привабливих країн для вивчення умов інвестування

Україна є однією з найбільш привабливих країн для вивчення потенційних інвестицій серед менеджерів фондів, що інвестують в країни регіону EMEA (країни Європи, Близького Сходу і Африки). Про це повідомило видання Institutional Investor ", передає Економічна правда .

17.10.2017 В Україні може з'явитися Містобудівний кодекс

В Україні може з'явитися новий кодекс Мінрегіонрозвитку приступило до роботи над Містобудівним кодексом. Новий кодекс об'єднає норми, що регулюють будівельну діяльність, які зараз містяться в 7 законах і в більш ніж 50 підзаконних актах.

28.09.2017 "Індустріальні парки в Україні - це форма, яку слід наповнити змістом" - В. Панов

В інтерв'ю Федерації роботодавців України Володимир Панов, голова Об'єднання організацій роботодавців «Закарпаття», директор керуючої компанії індустріального парку «Соломоново» ТОВ «Сезпарксервіс», розповів про перспективи розвитку промислових територій в Україні, ключові фактори залучення інвестицій в індустріальні парки і бар'єри, які стоять на шляху ефективного функціонування і управління такими майданчиками.

20.09.2017 В Україні з'явиться новий завод з виробництва авто комплектуючих

Восени у Вінниці має запрацювати українсько-американське підприємство «Електричні системи», на якому будуть випускати автомобільні шнури, кабелі та схемні джгути для європейських автомобілів. Про це повідомляє видання auto-motive.info.

08.09.2017 В Україні зареєстровано новий індустріальний парк

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) України включило до Реєстру індустріальних (промислових) парків парк "СІГМА Парк Яричів" (Львівська обл.), який став 26-м парком у реєстрі. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

07.09.2017 Комітет Федерації роботодавців України з підтримки експорту та залучення інвестицій визначив основні пріоритети

07.09.2017 року відбулося засідання Комітету Федерації роботодавців України з підтримки експорту та залучення інвестицій. Разом з топ-менеджментом та представниками членських підприємств ФРУ, бізнес-асоціаціями був розглянутий блок питань, які необхідно вирішувати найближчим часом для підтримки українського експорту та залучення інвестицій.

17.08.2017 Україні запрацювала база даних власників компаній

У Україні відкрили базу даних з інформацією про кінцевих власників усіх українських компаній. Про це повідомив премо' єр - міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook, передає Економічна правда.

09.08.2017 Кабмін оголосив про початок запуску 4G в Україні

Кабінет міністрів на своєму засіданні у середу вирішив запустити процедуру продажу ліцензій на мобільний зв’язок четвертого покоління (4G).

07.08.2017 Американська компанія інвестує 100 млн. доларів у видобуток золота на Закарпатті

Американська компанія Avellana Gold розробила проект з видобутку золотої та золото-поліметалічної руди на Закарпатті, в який планує інвестувати близько 100 мільйонів доларів. Про це повідомляє прес-служба Державної служби геології та надр України.