Cезпарксервіс / Медіа / Новини / 28.06.2017 Топ 10 причин інвестувати в Закарпатті (Інфографіка)

28.06.2017 Топ 10 причин інвестувати в Закарпатті (Інфографіка)

Закарпаття - за всіма параметрами унікальний регіон. Економічно вигідне географічне положення, багатонаціональне населення, природні умови "курортного" типу - все це загальнознані відомості про особливість Закарпатської області.

Проте існують і інші "родзинки" краю, які доводять, що кліше"найзахідніша українська область" варто замінити більш точним формулюванням - "найбільш європейський регіон України". Чого лиш вартує той факт, що 11 європейських столиць географічно знаходяться ближче до Ужгорода ніж Київ.

Область на практиці доводила, що є чи не найбільш інвестиційно привабливим регіоном в Західній Україні. Іноземні компанії зі світовим іменем вже пов'язали свою діяльність з цим краєм і їх кількість збільшувалася б в геометричній прогресії, якби всі приваблюючі інвестора умови не розбила "в пух і прах" недолуга економічна політика українських владних керманичів.

Втім факт залишається фактом: Закарпаття володіє величезним економічним та інвестиційним потенціалом і при ефективному державному менеджменті Закарпатська область може стати флагманом розвитку економіки України.

І довести це не так важко.

Бізнес Закарпаття виділив 10 найбільш вагомих і беззаперечних аргументів для інвесторів, які наочно демонструють, що в Закарпатті можна, варто і вигідно розвивати власний бізнес.

Джерело