Cезпарксервіс / Медіа / Новини / 8.02.2018 Гройсман назвав 2017 рік знаковим для зростання бізнесу в Україні

8.02.2018 Гройсман назвав 2017 рік знаковим для зростання бізнесу в Україні

Прем’єр міністр України Володимир Гройсман назвав 2017 рік знаковим з точки зору зростання бізнесу в Україні, зокрема, американського. Про це він сказвав під час виступу перед представниками Американської торгової палати (The American Chamber of Commerce in Ukraine, ACC). Відео виступу розміщено на сторінці Гройсмана у Facebook .

“Ми говоримо про 2017 рік, який був знаковим з точки зору зростання бізнесу, зокрема, американського бізнесу в Україні. Тепер про 2018-й. Він, напевно, буде складним, однак набагато кращим, ніж навіть 2017-й. Ми ухвалили низку важливих, фундаментальних рішень, які можуть змінити ситуацію в країні”, – заявив Гройсман.

Глава Уряду також зазначив, що цього року свого ухвалення очікує пакет в 35 законопроектів, напрацьованих спільно з Президентом України, парламентськими фракціями, діловими колами - задля поліпшення ділового клімату і створення умов подальшого розвитку держави.

«Це пакет економічних змін, які дозволять досягти мети якісного зростання, - підкреслив Прем’єр. – І наш діалог дозволяє формувати порядок денний реформ і нашого зростання».